• Do tej pory marsze towarzyszyły biegom jak np. podczas Biegu Rolnika w Kamieńcu.
    Do tej pory marsze towarzyszyły biegom jak np. podczas Biegu Rolnika w Kamieńcu. Fot. Alicja Jurasz
14.04.2019

Puchar Śląska będzie w Strzybnicy

Dla miłośników i pasjonatów marszu z kijami to impreza obowiązkowa. Tarnowskie Góry będą gospodarzem I Pucharu Górnego Śląska w ramach Pucharu Regionalnego Polskiej Federacji Nordic Walking. Zawody odbędą się w niedzielę, 16 czerwca w Strzybnicy.

To pierwsze śląskie zawody w tym cyklu. Gospodarzem imprezy jest UKS Strzybnica, przy którym działa sekcja nordic walkingu Nordicus Strzybnica. – Mój mąż Leszek jest sędzią federacyjnym i trenerem nordic walkingu. Prowadzi też sekcję Nordicus. Jako sędzia dużo jeździ po Polsce, a…


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2019 z 16.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.