•  PWiK zapewnia, że dba o jak najlepszą jakość wody.
     PWiK zapewnia, że dba o jak najlepszą jakość wody. Fot. Krzysztof Garczarczyk
11.03.2018

PWiK tuż za podium

Tarnogórskie PWiK zajęło czwarte miejsce w ogólnopolskim rankingu przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji. Przygotował go Dziennik Gazeta Prawna - dodatek ekonomiczny Strefa Gospodarki.

Przy ocenie przedsiębiorstw pod uwagę brano między innymi skuteczność usuwania awarii, nakłady na szkolenia pracowników, udział w życiu lokalnych społeczności, politykę jakości. Marta Bis, prezes zarządu PWiK podkreśla, że to kolejna wysoka lokata firmy w tym rankingu. Zwraca też uwagę na przykład na to, że spółka skupiła się na modernizacji urządzeń wodno-kanalizacyjnych, zapewnieniu wody wysokiej jakości i dywersyfikacji źródeł dostaw. Pisaliśmy np. o podpisaniu umowy z Hutą Cynku Miasteczko Śląskie na korzystanie z jej ujęć wody.

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.