10.09.2019

Pytania do premiera RP

Podczas większości wyborów parlamentarnych czy prezydenckich głosowałem na mniejsze zło. Rzadko kiedy miałem ten luksus, żeby oddać głos z całym przekonaniem na jakiegoś kandydata. Nawet jak któryś był niezły, to zwykle z jego partyjnymi kolegami nie było mi po drodze. Ale niezależnie od tego, czy przyłożyłem się, czy też nie do wyboru prezydenta czy premiera (ręką posła, na którego głosowałem), szanuję najwyższe urzędy w państwie.

Dlatego nie widzę niczego złego w przyjeździe premiera RP na Gwarki. Premier Morawiecki nawet nie przemówił, choć na trybunie honorowej przy pl. Wolności była ustawiona mównica. Inna historia to grupka drepczących za Mateuszem Morawieckim kandydatów do Sejmu i…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2019 z 10.09.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.