• 08.10.2017

  Pływali z olimpijką

  Reprezentująca nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk była gościem specjalnym mitingu pływackiego, organizowanego w tarnogórskim Parku Wodnym. Spotkała się z młodymi zawodnikami, którzy wzięli udział w tej największej pływackiej imprezie w okolicy.

  W VI Międzynarodowym Mitingu Pływackim Park Wodny Tarnowskie Góry wzięło udział ok. 300 pływaków z 29 klubów. Do naszego miasta przybyli zawodnicy głównie z klubów śląskich. Nie zabrakło jednak także pływaków z województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego. W tym roku, za…

  Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
  Chcę wykupić dostęp do treści >>>


  Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2017 z 10.10.2017

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.