• Fot. Jarosław Myśliwski
09.10.2016

Radiowóz z Kalet, komendant z Sandomierza

Komisariat policji w Kaletach ma nowy radiowóz. Stary był w takim stanie, że trzeba go było zezłomować, a policjanci z Kalet musieli pożyczać auto z innych jednostek.

Nowy radiowóz, do którego miasto dołożyło połowę potrzebnej na zakup kwoty, przekazano w sobotę. Poza przedstawicielami władz Kalet na miejscu był zastępca komendanta powiatowego policji w Tarnowskich Górach kom. Zbigniew Rohrbach. Kluczyki do auta odebrał podkom. Tomasz Olczyk kierujący kaletańskim komisariatem, a przekazał je Piotr Polk. Pochodzący z Kalet aktor znany jest m.in. z roli Oresta Możejki, komendanta policji w Sandomierzu, którą gra w serialu "Ojciec Mateusz". (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.