23.09.2017

Radni, bezradni, tajni, dyskretni i nieuchwytni

No to napisaliśmy, jak tu można porozumieć się z radnymi. Wynika z tego, że przynajmniej z częścią z nich możemy nawiązać łączność pisząc na ten przykład na Berdyczów. Zresztą, co to ma za znaczenie?

Z własnych obserwacji, a samorządom przyglądam się od prawie 27 lat, wiem, że radny tak naprawdę pomóc mi może jak na ten przykład umarłemu świeca. Swoje sprawy wolę załatwiać bez pośredników, zwłaszcza dlatego, że nie wierzę w…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 38/2017 z 26.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.