•  Radni Prawa i Sprawiedliwości wnosili, by nie likwidować szkoły w Radzionkowie.
     Radni Prawa i Sprawiedliwości wnosili, by nie likwidować szkoły w Radzionkowie. Fot. Elżbieta Kulińska
09.02.2019

Radni chcą zlikwidować szkołę w Rojcy

Pomysł likwidacji technikum w Radzionkowie nie spodobał się radnym PiS. Najpierw starali się zdjąć projekt uchwały z porządku obrad rady powiatu tarnogórskiego. Gdy się nie udało, bronili technikum. Emocje były tak duże, że doszło do pyskówki.

Sprawa likwidacji Technikum nr 13 rozgrzała radnych powiatu (sesja odbyła się 31 stycznia). Jednak w odróżnieniu od sytuacji sprzed lat, gdy powiat likwidował inne placówki, na sesji nie było publiczności, która protestowałaby przeciwko decyzji rady.

W…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.