•  Na ul. Opolskiej wycięto kilkanaście drzew.
     Na ul. Opolskiej wycięto kilkanaście drzew. Fot. Alicja Jurasz
07.02.2019

Radni mają przyjrzeć się wycinkom

Ponad setka osób na przełomie września i października podpisała się pod petycją skierowaną do Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach. Chodziło o nadmierną i nieprzemyślaną wycinkę drzew. Mimo upływu trzech miesięcy ZDP nie odpowiedziało. Autor petycji zwrócił się o pomoc do radnych powiatowych.

W petycji była mowa o ograniczeniu wycinek tylko i wyłącznie do drzew całkowicie martwych, ekspertyzie dendrologa przy wycince żywych, zamieszczaniu na stronie internetowej ZDP informacji o wszystkich planowanych wycinkach zaraz po złożeniu wniosku do instytucji upoważniononej do wydania decyzji. Te…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.