•  - Przepraszam uczestników zajścia i żałuję, że miało miejsce - mówi radny z Radzionkowa Krzysztof Banek.
    - Przepraszam uczestników zajścia i żałuję, że miało miejsce - mówi radny z Radzionkowa Krzysztof Banek. Fot. Jacek Tarski
12.09.2017

Radny Banek mówi: Przepraszam

Krzysztof Banek, radny Rady Miejskiej w Radzionkowie, przeprosił za incydent, jaki wywołał w lipcu przy Centrum Kultury Karolinka. Radny stwierdził, że niepotrzebnie dał się ponieść nerwom i żałuje, że do zajścia w ogóle doszło.

Przeprosiny radny Banek wygłosił podczas sesji Rady Miejskiej w czwartek, 7 września. Słowa skierował do radnych, a przede wszystkim do grupy młodzieży, z którą wdał się w awanturę. Przeprosiny zostały przyjęte, co zamyka całą sprawę.

Przypomnijmy, że…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.