12.09.2018

​Radny co innego, policja co innego

Podobno Tarnowskie Góry są rozjeżdżane przez ciężarówki, których kierowcy łamią zakaz wjazdu aut powyżej 8 ton. Podobno, bo jakoś ciężarówek na ulicach nie widać, a jeśli już, to te, które dojeżdżają do firm w mieście.

Marek Jaworski, radny Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach chce, by burmistrz opracował (jak to nazwał) "metodologię poruszania się ciężkich samochodów po mieście". Chodzi o to, że do radnego mieli zgłosić się (po raz kolejny zresztą) mieszkańcy, którzy narzekali na to, że…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36 z 06.09.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.