•  Koncepcja architektoniczna krytej pływalni.
     Koncepcja architektoniczna krytej pływalni. Fot. Materiały prasowe
06.07.2019

Radzionków wybuduje krytą pływalnię

Kilkanaście milionów złotych ma kosztować pływalnia, którą zamierza wybudować samorząd Radzionkowa. Basen postanie w sąsiedztwie hali sportowej MOSiR-u. W obiekcie będzie basen sportowy, basen do nauki pływania, a także strefa rekreacji z sauną i jacuzzi.

O budowie basenu w Radzionkowie mówi się od lat. Teraz wygląda na to, że miasto od planów przeszło do czynów: samorząd podpisał umowę z firmą, która wykona projekt. Władze Radzionkowa zakładają, że kryta pływalnia będzie służyła głównie dzieciom szkolnym do nauki


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2019 z 09.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.