11.02.2020

Radzionków. 10-latka uratowała swoją mamę

10 lutego strażacy odebrali zgłoszenie od 10-latki z Radzionkowa. Zgłosiła, że jej mam zasłabła w łazience, ma dreszcze i skarży się na ból w klatce piersiowej.

Na miejsce pojechali ratownicy medyczni i strażacy, było bowiem podejrzenie, że kobieta zatruła się czadem. Nie było z nią kontaktu, w domu w sumie przebywała trójka dzieci, 10-latka była najstarsza. Okazało się, że nie doszło do zatrucia tlenkiem węgla, mieszkanka Radzionkowa prawdopodobnie doznała wstrząsu na tle nerwicowym. Została zabrana do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.