18.02.2020

Radzionków. Głośna lokomotywa, skradziona koparka, urwany płot

O tym, że jest bardzo niebezpiecznie mówić nie można. Natomiast w niewielkim Radzionkowie sporo się dzieje. Policja interweniuje około 5 razy na dzień, przy czym przynajmniej niektóre zgłoszenia od obywateli są przynajmniej dziwne.

Od początku roku policjanci z Radzionkowa podjęli ponad 200 interwencji. Większość z nich spowodowana była zgłoszeniami zdarzeń, które co prawda przestępstwami nie są, ale i tak denerwują mieszkańców.

Temu, co zgłaszają mieszkańcy warto się przyjrzeć. Przynajmniej niektóre ze zgłoszeń są, delikatnie rzecz…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2020 z 18.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.