•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe.
14.01.2020

Radzionków. Opel z wyrwaną chłodnicą

Cóż takiego ma w sobie Radzionków, że dochodzi tam do stosunkowo wielu spraw, których finał przypomina groteskę. Dopiero co pisaliśmy o “pożyczonym” akumulatorze, a już mamy kolejną historię, która mogłaby stanowić materiał na kabaretowy skecz.

Wrzesień zeszłego roku. Garaże przy ul. Nieznanego Żołnierza w Radzionkowie. Mieszkaniec miasta "dłubie" przy samochodzie. Opel zepsuł się, wymaga naprawy. Mechanik dwoi się i troi, ale niestety, nie ma części zamiennych potrzebnych mu do dokończenia naprawy. Mało tego. Robi się późno,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2020 z 14.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.