•  Przypuszczalna przyczyna pożaru to nieostrożność przy posługiwaniu sie otwartym ogniem.
     Przypuszczalna przyczyna pożaru to nieostrożność przy posługiwaniu sie otwartym ogniem. Fot. Pixabay
04.11.2019

Radzionków. Pożar na Gajdasa, poparzona 46-latka

W ubiegłym tygodniu w budynku przy ul. Gajdasa w Radzionkowie wybuchł pożar, w którym ucierpiała kobieta. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, widać było dym wydobywający się z mieszkania na I piętrze.

Do zdarzenia doszło 31 października ok. 18. Przed przyjazdem zastępów straży pożarnej, policjanci ewakuowali 10 mieszkańców budynku. W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, znaleziono 46-latkę. Leżała na tlącym się tapczanie, nie dawała oznak życia. Strażacy wynieśli kobietę z lokalu i reanimowali. Z powodzeniem - kobieta zaczęła oddychać. Ratownicy medyczni zdecydowali o odwiezieniu poszkodowanej do szpitala w Siemianowicach Śląskich.

Przypuszczalną przyczyną pożaru była nieostrożność przy posługiwaniu się otwartym ogniem. Może się za tym kryć np. niedopałek papierosa czy zapalona świeca. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.