•  
      Fot. Archiwum RWR
05.07.2018

Ratownicy osobno, ale trochę wspólnie

Dobrze, że są, ale najlepiej gdyby nigdy nikomu nie byli potrzebni. Ratownicy wodni. Akwenów w powiecie tarnogórskim pilnują w tym roku ratownicy zrzeszeni w dwóch organizacjach.

RWR, czyli Ratownictwo Wodne Rzeczypospolitej i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe mają zapewnić bezpieczeństwo kąpiących się w akwenach w powiecie tarnogórskim. Największe i najchętniej uczęszczane kąpielisko, jakim jest bez wątpienia zalew Nakło-Chechło będzie pod nadzorem RWR.

Ksawery Wasilewski, …


Artykuł ukazał się w GWARKU 25/2018 z 26.06.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.