• Drużyna Jacka Ignacika zdominowała powiatowe zawody w piłce ręcznej juniorów . 
    Drużyna Jacka Ignacika zdominowała powiatowe zawody w piłce ręcznej juniorów .  Fot. archiwum II LO
27.02.2020

Ręczna powiatowa

Pierwsza lokata dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Staszica, drugie miejsce Budowlanka, a trzecie I LO im. Sempołowskiej. 25 lutego w hali sportowej w Tarnowskich Górach rozegrano finały powiatowej Licealiady w piłce ręcznej chłopców.

Do zawodów w piłce ręcznej zgłosiło się 8 szkół, do wtorkowych finałów zakwalifikowały się 3 najlepsze: II LO, I LO i Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych. Uczniowie II LO zdecydowanie dominowali nad rywalami, wysoko wygrywając swoje spotkania (20:6 z I LO i 20:11 z Budowlanką). Najlepszym zawodnikiem został Michał Janik z II LO, a najlepszym bramkarzem Wierzejski Mateusz z I LO. Organizatorem zawodów była Iwona Tarnowska, nauczycielka wychowania fizycznego II LO.

Zwycięska drużyna II LO, prowadzona przez trenera Jacka Ignacika, grała w składzie: Michał Janik (kapitan), Łukasz Turyński, Jakub Bojarski, Dominik Gajdzik, Dawid Hetman, Antoni Leszek, Tymoteusz Rumian, Bartłomiej Rzepka, Michał Warda, Kacper Szajor, Filip Staniszewski, Mikołaj Grocholewski, Bartosz Kozak, Kamil Derenda i Kacper Malok.(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.