• Samolotami linii regularnych poleciało w świat i wróciło do Pyrzowic ponad 1,3 mln pasażerów. Na zdjęciu Airbus A321 linii WizzAir.
    Samolotami linii regularnych poleciało w świat i wróciło do Pyrzowic ponad 1,3 mln pasażerów. Na zdjęciu Airbus A321 linii WizzAir. Fot. Franek Tarski
12.08.2017

Rekord na lotnisku

Piotr Adamczyk z Biura Prasowego Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach informuje, że lipiec był najlepszym miesiącem w historii portu lotniczego, jeśli chodzi o liczbę obsłużonych pasażerów.

Na pyrzowickim lotnisku chwalą się statystykami za pierwszy wakacyjny miesiąc. Po raz pierwszy w ciągu miesiąca, z połączeń z lotniska skorzystało ponad pół miliona podróżnych.

Dokładnie, samolotami przyleciało do Pyrzowic i odleciało z Pyrzowic 539 027 pasażerów. Rok …

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 32 z 14.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.