•  
      Fot. Krzysztof Garczarczyk
13.01.2020

Remis Skarbka z Zamościem

Sobotni mecz tenisistek stołowych MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry z PWSZ Zamość zapowiadał się na bardzo trudny. – We wrześniu przegraliśmy w Zamościu 4:6, a teraz, na rewanż, rywalki przyjechały do Tarnowskich Gór wzmocnione zawodniczką ze Wschodu. Będzie ciężko – oceniał tuż przed zawodami trener Marian Michalski.

Rzeczywiście, łatwo nie było, a wspomniana przez trenera doświadczona Ganna Farladanska okazała się bardzo skuteczna, zdobywając dla PWSZ 2,5 punktu. Taki sam dorobek stał się również udziałem naszej zawodniczki, Natalii Szymczyk, a pozostałe punkty dla Skarbka wywalczyły: Klaudia Franaszczuk(1), Julia Tomecka (1) i Estera Razakowska (0,5). W ten sposób cały mecz zakończył się wynikiem 5:5. Aktualnie tarnogórzanki plasują się w grupie południowej I ligi tenisa stołowego kobiet na szóstej pozycji, mając 11 pkt. Prowadzi KU AZS UE II Wrocław (18 pkt.)  (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.