• Od 9 lipca będą utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Gliwickiej z obwodnicą.
    Od 9 lipca będą utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Gliwickiej z obwodnicą. Fot. Agnieszka Reczkin
08.07.2018

Remont Gliwickiej. Utrudnienia na skrzyżowaniu z obwodnicą

W poniedziałek, 9 lipca rozpocznie się remont ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Remont obejmuje wymianę nawierzchni i uzupełnienie poboczy na ul. Gliwickiej – od skrzyżowania z obwodnicą do granicy z Bytomiem. Na czas prowadzenia robót w obrębie skrzyżowania wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna, zaplanowano ręczne sterowanie ruchem.

Do 31 sierpnia kierowcy muszą się liczyć z odcinkowymi wyłączeniami z ruchu jezdni najpierw w kierunku Bytomia, a potem w kierunku centrum Tarnowskich Gór. Będzie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany ręcznie. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.