•  Kolizja na drodze między Połomią a Brynkiem.
     Kolizja na drodze między Połomią a Brynkiem. Zdjęcia: OSP Wojska
03.01.2019

Renault w rowie

Dziś na drogach powiatu tarnogórskiego doszło do wielu kolizji.

Do jednej z nich doszło na drodze między Połomią a Brynkiem. Ukrainiec jadący renault kangoo nie dostosował prędkości do warunków jazdy, stracił panowanie nad autem i dachował w rowie.

W Tarnowskich Górach na ul. Gliwickiej kierowca vw passata wymusił pierwszeństwo na kobiecie jadącej oplem insignia. Opel siłą odrzutu uderzył w zaparkowanego renault clio. Kierowca vw dostał mandat. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.