•  Ul. Mickiewicza - dziura na dziurze.
     Ul. Mickiewicza - dziura na dziurze. Fot. Agnieszka Reczkin
14.04.2019

Repecka i Mickiewicza. Kiedy rozpocznie się remont?

1,2 miliona złotych. Tyle tarnogórscy radni postanowili dać powiatowi. Pieniądze są przeznaczone na remont dróg w Tarnowskich Górach. Wśród nich są ulice Repecka (między Starymi Tarnowicami i Reptami Śląskimi) oraz Mickiewicza (centrum miasta).

Jak zapewniają w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach, dzięki porozumieniu o współfinansowaniu, jakie powiat zawarł z miastem, w tym roku będzie zrobiona nakładka asfaltowa na ul. Mickiewicza, a przebudowa ul. Repeckiej zostanie wykonana na odcinku od…


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2019 z 16.04.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.