•  Kadr z nagrania sesji rady gminy.
     Kadr z nagrania sesji rady gminy. Fot. eSesja
07.12.2019

Rodzice mają żal o to, że dyrekcja milczała

- Gdybym był dyrektorem szkoły, już przy podejrzeniach nie wydawałbym posiłków. Wolałbym, żeby przez tydzień dzieci chodziły głodne niż się zatruły – powiedział Jarosław Wasążnik, przewodniczący rady gminy Świerklaniec.

Na ostatniej sesji rady gminy rozpatrywano skargę rodziców uczniów na dyrektora Szkoły Podstawowej w Świerklańcu. Chodzi o zbiorowe zatrucie salmonellą, do którego doszło na przełomie września i października. Bakteria była w obiadach dowożonych przez firmę cateringową z Zabrza. Rodzice mają żal…


Artykuł ukazał się w GWARKU 49/2019 z 10.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.