06.09.2019

Rodzice nie mieli kontaktu z 9-latką. Strażacy wyważyli drzwi

Alarmujące wezwanie strażacy odebrali w czwartek, 5 września.

W mieszkaniu przy ul. Krakowskiej w Tarnowskich Górach od środka zamknęła się 9-latka. Rodzice nie potrafili z nią nawiązać kontaktu. Nie otwierała drzwi, nie odbierała telefonu. Zaniepokojeni zadzwonili po pomoc.

Kiedy na miejscu pojawili się mundurowi, dzwonili, pukali, jednak dalej nikt nie otwierał. W końcu strażacy wyważyli drzwi. Na szczęście okazało się, że dziewczynce nic się nie stało. Zasnęła i miała tak mocny sen, że nie słyszała ani dobijania się do drzwi, ani dzwonka telefonu. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.