• Niezadowoleni rodzice postanowili wsparcia szukać u radnych. Przyszli więc do Ratusza w nadziei, że uda im się zabrać głos na sesji.
    Niezadowoleni rodzice postanowili wsparcia szukać u radnych. Przyszli więc do Ratusza w nadziei, że uda im się zabrać głos na sesji. Fot. Jacek Tarski
03.09.2017

Rodzice: wiceburmistrz złamała obietnicę

Klasa IIIc ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowskich Górach w nowym roku szkolnym nie stała się klasą IVc. 16 uczniów rozdzielono pomiędzy klasę “A” oraz “B”. Rodzice dowiedzieli się o tym na tydzień przed pierwszym dzwonkiem. Nagłą zmianą są zbulwersowani, tym bardziej że ich dzieci rozpoczynały naukę jako 6-latki, są więc rok młodsze od pozostałych uczniów.

Trzy lata temu w SP nr 10 – do której uczęszczają dzieci z Osady Jana – utworzono trzy klasy pierwsze, w tym jedną złożoną z samych 6-latków. Przez cały okres nauczania wczesnoszkolnego dyrekcja uprzedzała rodziców, że być może w klasie czwartej z…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2017 z 05.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.