•  
      Fot. archiwum policji
26.03.2020

Rodzinna libacja. Syn ugodził ojca nożem

Do zdarzenia doszło 24 marca w jednym z bloków w okolicy ul. Mickiewicza w Tarnowskich Górach.

41-latek pil z ojcem alkohol, mężczyźni posprzeczali się. - Po krótkiej wymianie zdań syn wziął do ręki nóż i wbił go ojcu w udo. Nie potrafił wyjaśnić, dlaczego to zrobił – mówi podkom. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji. 41-letni tarnogórzanin był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Ranny ojciec, 66-latek, został opatrzony przez ratowników medycznych i trafił do szpitala. Syn – do policyjnego aresztu, grozi mu do 5 lat więzienia. (esp)

Śmierć za papierosa. 9 lat więzienia?


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.