•  W zawodach świetnie wypadli reprezentanci powiatu tarnogórskiego i podopieczni szkółki. 14-letnia Agnieszka Abramik zajęła II miejsce, a Ksawery Skibiński zdobył nagrodę na najlepszy trick.
     W zawodach świetnie wypadli reprezentanci powiatu tarnogórskiego i podopieczni szkółki. 14-letnia Agnieszka Abramik zajęła II miejsce, a Ksawery Skibiński zdobył nagrodę na najlepszy trick. Fot. Archiwum klubu
06.10.2019

Rolkowi mistrzowie akrobacji

Było widowiskowo i z akrobacjami – w Tarnowskich Górach odbyła się druga edycja zawodów Silver City - Junior Jam & Street Contest w jeździe agresywnej na rolkach. Można było zobaczyć czołówkę rolkarzy z całego kraju. Świetnie wypadli zawodnicy z naszego terenu, podopieczni Szkółki na Rolkach “Rolkowo”, która organizowała zawody.

W zmaganiach, które odbyły się 28 września, wzięło udział 42 rolkarzy – 20 juniorów i 22 seniorów. Zawodnicy przyjechali z całej Polski, był też jeden Czech. – Były to zawody w jeździe wyczynowej, w środowisku nazywanej agresywną. …


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2019 z 08.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.