•  Zgorzelec, po drugiej stronie Görlitz. Dalek i Myszka podróżują w komfortowych warunkach.
     Zgorzelec, po drugiej stronie Görlitz. Dalek i Myszka podróżują w komfortowych warunkach. Fot. Archiwum J. Środy
08.06.2019

Rowerem do Świnoujścia z Dalkiem i Myszką

Tarnogórzanin Janusz Środa wyruszył na początku ubiegłego tygodnia w rowerową wyprawę do Świnoujścia. Nie jedzie sam – w specjalnej przyczepie towarzyszą mu psy – Dalek i Myszka. Do pokonania mają około 800 km.

W ubiegłym roku Janusz Środa jechał na rowerze wzdłuż linii brzegowej Bałtyku z przystankami przy latarniach morskich. Wyprawę rozpoczął w Świnoujściu, zakończył w miejscowości Piaski, tuż przy granicy z Rosją. Wtedy nie towarzyszyły mu psy, które kiepsko zniosły rozłąkę z ukochanym…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2019 z 11.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.