02.09.2017

Równi i równiejsi, czyli lekcja demokracji

Rodzice uczniów tarnogórskiej “Dziesiątki” twierdzą, że pani burmistrz (vice) Tuszyńska Jolanta zrobiła ich za bozna, obiecując że klasy, do których chodzą ich dzieci, nie będą rozwiązane, i słowa nie dotrzymała.

Chcieli o tym powiedzieć na sesji Rady Miejskiej, ale przewodniczący Olszewski Tomasz nie znalazł trybu i punktu w regulaminie i przemówić nie pozwolił, bo co będą zawracać gitarę swoim pełnym żółci i jadu gadaniem, co mogłoby …

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2017 z 05.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.