•  Parking i ciąg rowerowo-pieszy na terenie dawnego Termilo powinny być gotowe do października.
     Parking i ciąg rowerowo-pieszy na terenie dawnego Termilo powinny być gotowe do października. Fot. Jarosław Myśliwski
10.02.2019

Rozbiórka Tarmilo będzie droższa

Magistrat ma pozwolenie na rozbiórkę budynków po Tarmilo. W najbliższych tygodniach zostanie ogłoszony przetarg na likwidację pozakładowych zabudowań.

– Zakładając optymistycznie we wrześniu, może w październiku plac po Tarmilo będzie gotowy – mówi Piotr Skrabaczewski, wiceburmistrz Tarnowskich Gór. Dokumentację rozbiórki budynków po Tarmilo w Tarnowskich Górach i tymczasowego zagospodarowania tego miejsca opracował Terrabud. Miała być…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.