• Rozpoczął się kolejny etap prac związanych z rozbudową sieci ciepłowniczej na ul. Repeckiej..
    Rozpoczął się kolejny etap prac związanych z rozbudową sieci ciepłowniczej na ul. Repeckiej.. Fot. Jacek Tarski
11.04.2019

Rozkopana ulica Repecka

Trwają prace związane z przyłączeniami do sieci ciepłowniczej na ul. Repeckiej w Tarnowskich Górach. Kto może, lepiej niech wybierze inną drogę.

Jak informuje Veolia Południe, generalnie ul. Repecka jest przejezdna, prace prowadzone są wzdłuż drogi, tak że zajęta jest tylko część jezdni. Tyle, że są takie odcinki, w których trzeba „przejść” na drugą stronę ulicy. Wtedy krótki fragment drogi jest zamykany na 1-2 dni. Zmiany i ewentualne objazdy są wprowadzane na bieżąco. Kierowcy muszą się więc liczyć z utrudnieniami, a czasem z zamknięciem przejazdu.

Prace związane z siecią cieplną mają się zakończyć najpóźniej do końca maja. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.