•  Gaz pod wysokim ciśnieniem wydobywał się na zewnątrz
     Gaz pod wysokim ciśnieniem wydobywał się na zewnątrz Fot. KPPSP Tarnowskie Góry
01.12.2019

​Rozszczelniony gazociąg w Tworogu

W Tworogu, w okolicy ul. Świniowickiej rozszczelnił się dziś, 1 grudnia, gazociąg wysokiego ciśnienia. Na miejsce skierowano straż pożarną.

Jak około godz. 14 informował Wojciech Poloczek, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach, gaz wciąż wydobywał się z rurociągu. Działania strażaków polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Samym usunięciem awarii zajmowali się pracownicy Górnośląskiej Spółki Gazowniczej. Jak twierdził rzecznik, nie było zagrożenia dla domów znajdujących się w pobliżu.

CR


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.