•  Utrudnienia w ruchu mają potrwać do 27 kwietnia.
     Utrudnienia w ruchu mają potrwać do 27 kwietnia. Fot. Archiwum UM
16.04.2018

Ruch wahadłowy na krajówce w Strzybnicy

Rozpoczęła się likwidacja przejazdu kolejowego do byłych zakładów Zamet. Utrudnienia w ruchu mają potrwać do 27 kwietnia.

Jak informuje tarnogórski magistrat, wprowadzono ruch wahadłowy w Strzybnicy na ul. Zagórskiej (DK 11), na wysokości Zametu. Prace związane z likwidacją przejazdu kolejowego zaplanowano do połowy maja. Jednak z informacji przekazanych miastu przez GDDKiA wynika, że utrudnienia w ruchu potrwają krócej, maksymalnie do 27 kwietnia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.