•  
      Fot. Tomasz Achtelik, UM
21.09.2019

Są razem już wiele lat. Tarnogórscy jubilaci

W tarnogórskim Urzędzie Stanu Cywilnego 17 września zorganizowano kolejną uroczystość honorującą pary z długoletnim małżeńskim stażem.

Medale z różą, przyznawane za 50 lat wspólnego życia otrzymali: Pelagia i Antoni Bednarkowie, Urszula i Władysława Woroniakowie, Helena i Stanisław Grzembkowie, Maria i Gerard Jany, Anna i Piotr Grysczykowie, Zofia i Ernest Tomzikowie, Teresa i Piotr Śliwińscy, Urszula i Rudolf Zawielakowie, Bogusława i Emanuel Piowczykowie, Maria i Andrzej Szkółkowie, Teresa i Antoni Pawlikowie oraz Maria i Henryk Świderscy. Były też życzenia dla par z 55-letnim małżeńskim stażem, którym mogą pochwalić się: Irena i Joachim Widawscy, Łucja i Wilhelm Potzkai oraz Elżbieta i Norbert Zielińscy. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 38/2019 z 24.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.