•  Mieszkańcy nie chcą, by S11 wiodła szlakiem "czerwonym" i odcinała Pniowiec od Strzybnicy.
     Mieszkańcy nie chcą, by S11 wiodła szlakiem "czerwonym" i odcinała Pniowiec od Strzybnicy. Fot. Jacek Tarski
28.10.2019

S11 - czy przebieg jest już przesądzony?

Czy decyzja już zapadła? Czy trasa S11 pobiegnie pomiędzy Strzybnicą i Pniowcem, niejako odcinając dzielnice od siebie? Podobno decyzji nie podjęto. Jednak część mieszkańców nie ma wątpliwości, że klamka zapadła.

S11, ekspresowa droga ze Śląska na Wybrzeże, w okolice Kołobrzegu, ma przebiegać przez Tarnowskie Góry. Inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz projektant koncepcji przebiegu drogi, firma Complex Projekt proponują dwa zasadnicze warianty przebiegu drogi z kilkoma "mutacjami". Jeden z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2019 z 29.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.