•  W Sądzie Okręgowym w Gliwcach
     W Sądzie Okręgowym w Gliwcach Fot. Archiwum
08.08.2018

Salowe sądzą się już od pięciu lat. I końca nie widać

Właśnie minęło pięć lat, kiedy salowe szpitala powiatowego zostały bez pracy. Kilkadziesiąt kobiet do dzisiaj sądzi się z firmą, która je zatrudniała. Nawet przychylne im wyroki sądów niewiele zmieniły. Jedyne pieniądze, które otrzymały, trafiły do nich przez pomyłkę.

Historię kobiet opisujemy od kilku lat, bywaliśmy na rozprawach zarówno w tarnogórskim sądzie rejonowym jak i w sądzie okręgowym. Minęło kilka lat, a ta historia wydaje się nie mieć końca. Pięć lat temu 37 salowych dowiedziało się,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2018 z 07.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.