13.05.2019

Sam się skaleczył, a zgłosił pchnięcie nożem

Na początku wszystko brzmiało groźnie. Mężczyzna, który w piątek, 10 maja, około godz. 21. zadzwonił na policję w Tarnowskich Górach zgłosił, że został pchnięty nożem.

Na ul. Gliwicką, gdzie zdarzenie miało miejsce, natychmiast wysłano patrol. Policjanci rzeczywiście zauważyli tam mężczyznę z krwawiącą raną ręki. Gdy zbliżyli się do niego, owionął ich odór alkoholu. Bezdomny mężczyzna okazał się być pijany, co w połączeniu z raną mogło sugerować, że na ulicy doszło do pijackich porachunków.

Nic z tych rzeczy. Raniony nożem mężczyzna nie bardzo umiał wytłumaczyć co i jak. W końcu stwierdził, że żadnego pchnięcia nożem nie było, że sam się skaleczył, a policji postanowił zgłosić coś innego. Czemu? Bo był pijany.

Raną ręki zajęli się wezwani medycy. Kiedy skończyli opatrywać nieszczęśnika, policja odwiozła go do izby wytrzeźwień, gdzie starano się postawić go na nogi. (CR) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.