03.09.2018

Samobójstwo, czy…?

Sprawa, jak informuje tarnogórska policja, zakwalifikowana jest póki co jako próba samobójcza. Nie da się jednak wykluczyć, że było zupełnie inaczej.

W sobotę, 1 września, z trzeciego piętra budynku przy ul. Kolorowej w Tarnowskich Górach (Osada Jana) wypadła 22-letnia kobieta. Ranną zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja informuje, że stan ofiary zdarzenia jest stabilny. Oznacza to, że niebawem kobieta będzie w stanie odpowiedzieć na pytania śledczych. Tych jest sporo, bo tak naprawdę nie wiadomo, co rzeczywiście działo się w mieszkaniu przy ul. Kolorowej. Nie wiadomo, czy kobieta wypadła z okna w wyniku wypadku, czy była to próba samobójcza, czy może efekt działania tzw. osób trzecich. Mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach mówi, że pod uwagę brane są różne wersje wydarzeń, bo ślady znalezione na miejscu są wieloznaczne.

(CR)Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2018 z 04.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.