12.03.2018

Samobójstwo na autostradzie?

Przed godz. 13 pod numer alarmowy zadzwonił kierowca. Poinformował, że młoda kobieta stoi na wiadukcie. Niestety, nikt nie zdążył jej powstrzymać przed skokiem.

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj, 12 marca na bytomskim odcinku autostrady A1, kierunek Pyrzowice, Łódź. Od razu po przyjęciu zgłoszenia na miejsce pojechały służby ratunkowe. Niestety, reanimacja kobiety nie przyniosła skutku.

Na miejscu jest prokurator, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie było to samobójstwo. Jak twierdzi policja, nie ma utrudnień w ruchu. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.