•  W meczu ze Stellą Gniezno seniorzy Ósemki przegrali 2:6
     W meczu ze Stellą Gniezno seniorzy Ósemki przegrali 2:6 Fot. Krzysztof Garczarczyk
17.09.2019

Seniorki Ósemki lepsze od seniorów

Od tego sezonu zmieniono nazwę pierwszej ligi hokeja na trawie mężczyzn na superligę, a druga liga stała się pierwszą. Na razie nie zanosi się jednak na to, aby pierwszoligowa Ósemka Tarnowskie Góry ubiegała się o awans do hokejowej elity w Polsce, w której gra 8 drużyn.

Tarnogórzanie zaczęli sezon od dwóch wysokich porażek. 7 września przegrali 1:8 na wyjeździe z MKS Środa Wielkopolska. Natomiast w zeszłą sobotę, 14 września ulegli u siebie Stelli Gniezno 2:6 (2:4). Kolejnymi rywalami zawodników Ósemki będą na wyjazdach Lipno Stęszew i Polonia Skierniewice, a 12 października nasi zagrają na własnym boisku derbowy mecz z Siemianowiczanką Siemianowice Śl.

15 września zainaugurowały rozgrywki o mistrzostwo Polski seniorki Ósemki. W wyjazdowym spotkaniu z AZS Politechnika Poznańska tarnogórzanki spisały się bardzo dzielnie. W normalnym czasie gry zremisowały 2:2 (1:1), ale w zagrywkach karnych wygrały 2:1.(K)


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2019 z 17.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.