24.02.2019

Seniorzy z uniwersytetu znowu przed kamerą

Były już programy “Dojrzalsi” i “Kalejdoskop dobrych miejsc”. Seniorzy z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku świetnie sprawdzili się przed kamerą i dostali zaproszenie od TVP3 Katowice do nagrania kolejnej audycji.

– Kilkakrotnie braliśmy udział w programach TVP. Wystąpiliśmy w dwóch odcinkach "Dojrzalszych", razem z tarnogórskimi harcerzami. Zaangażowany był również Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Był jeszcze "Kalejdoskop dobrych miejsc". Daliśmy się poznać jako pełen pomysłów, umiejętności i energii zespół, z którym dobrze się pracuje.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 9/2019 z 26.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.