•  - Jeden z wychowanków został odwieziony do szpitala z objawami zakażenia organizmu. Pani zaleciła nam wizytę u lekarza – opowiada ojciec chłopca uczęszczającego do przedszkola. Pediatra dziecku zalecił zastrzyk antybiotyku.
     - Jeden z wychowanków został odwieziony do szpitala z objawami zakażenia organizmu. Pani zaleciła nam wizytę u lekarza – opowiada ojciec chłopca uczęszczającego do przedszkola. Pediatra dziecku zalecił zastrzyk antybiotyku.
09.03.2018

Sepsa w przedszkolu. Rodzice boją się o dzieci

Wychowanka przedszkola Uniwersytet Przedszkolaka na Osadzie Jana zachorowała na sepsę. Część rodziców boi się o swoje dzieci.

Wieść o sepsie gruchnęła w środę, 7 marca. – Zatelefonowała do nas wychowawczyni syna, która poinformowała, że jeden z wychowanków został odwieziony do szpitala z objawami zakażenia organizmu. Pani zaleciła nam wizytę u lekarza – opowiada ojciec chłopca…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.