18.11.2018

Setką przez Witosa. Mieszkańcy zbierają podpisy

W Reptach Śląskich trwa zbieranie podpisów pod petycją dotyczącą notorycznego przekraczania prędkości na ul. Witosa. W tym roku doszło tam do wielu niebezpiecznych sytuacji. Są poszkodowani także mieszkańcy.

Chodzi o odcinek między ul. Gliwicką, a skrzyżowaniem ul. Witosa i Repeckiej. To droga dojazdowa do parku Repeckiego i sztolni oraz do os. Przyjaźń, z której kierowcy chętnie korzystają. Niestety, nie zdejmują nogi z gazu, mimo że to…


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2018 z 20.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.