• Podczas VIII Pucharu Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym w Tarnowskich Górach Mikołaj Kowalik wystąpił w roli organizatora.
    Podczas VIII Pucharu Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym w Tarnowskich Górach Mikołaj Kowalik wystąpił w roli organizatora. Fot. Krzysztof Garczarczyk
22.10.2019

Siła i zgrabna sylwetka mogą iść w parze

Sama nazwa wskazuje, że w sportach siłowych liczy się siła. Wbrew pozorom to jednak za mało, by odnosić sportowe sukcesy. Sama siła, a tym bardziej masa ciała, nie wystarczy. Bardzo ważna jest odpowiednia technika, a przede wszystkim pozytywne myślenie, otwarta głowa i duża wyobraźnia.

Można się było o tym przekonać w zeszłą niedzielę, 20 października, w hali sportowej w Tarnowskich Górach, gdzie od rana do późnego wieczora toczyły się zmagania VIII Pucharu Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Wystartowało około 200 zawodniczek i zawodników, w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 42/2019 z 22.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.