•  Ekipa SieChodzi i Marko Kantaneva, twórca nordic walkingu.
     Ekipa SieChodzi i Marko Kantaneva, twórca nordic walkingu. Fot. Archiwum grupy
08.07.2018

SieChodzi na mistrzostwach

30 czerwca i 1 lipca w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Świata Nordic Walking. Na zawodach nie zabrakło reprezentantów tarnogórskiej grupy miłośników marszu z kijami SieChodzi

– Ta prestiżowa impreza skupia nie tylko amatorów, ale czołowych zawodników. Mieliśmy okazję zmierzyć się z rywalami z czternastu krajów. Franciszek Hajduk był tylko o 1 sekundę od zdobycia w swojej kategorii wiekowej brązu, podobnie Katarzyna Pyclik-Kargóll - do III miejsca zabrakło jej 30 sekund. W kategorii open na dystansie 21 km, wśród 110 startujących, Franciszek Hajduk zajął 17. miejsce, mnie przypadło 21. Gościem honorowym mistrzostw był Marko Kantaneva, twórca idei chodzenia z kijami. Dodatkową atrakcją była możliwość spotkania się z nim – relacjonuje Jolanta Wozińska z grupy SieChodzi.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.