•  
      Fot. Krzysztof Garczarczyk
07.11.2019

Skarbek o krok od remisu

Tenisistki stołowe MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry podejmowały 4 listopada drugą drużynę ekstraklasowego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław. Po zaciętym i wyrównanym meczu przegrały 4:6, choć była szansa, aby przynajmniej zremisować to spotkanie.

Wrocławianki poważnie potraktowały mecz w Tarnowskich Górach, przyjeżdżając w składzie z mocną Chinką Liu Ye. Mimo to nasze zawodniczki toczyły całkiem wyrównaną walkę, a kibice, którzy dość licznie przyszli do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wyspiańskiego, raz po raz nagradzali je rzęsistymi brawami. Punkty dla Skarbka, zajmującego aktualnie piąte miejsce w grupie południowej I ligi, zdobyły: Klaudia Franaszczuk (2,5), Natalia Młynek (1), Julia Tomecka (0,5).

– Jestem zadowolony z postawy naszego zespołu. Remis był w zasięgu ręki, ale zabrakło trochę szczęścia. 15 listopada zagramy na wyjeździe z Gorcami Nowy Targ, a 30 listopada będziemy rywalizować u siebie z AZS PWSZ Nysa. Powalczymy o kolejne punkty – powiedział nam trener Marian Michalski.

(K)


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2019 z 12.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.