07.05.2019

Sklepowy złodziej zatrzymany. Mandat 500 zł

Podkom. Piotr Świtała w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę, który wybiegając ze sklepu, w pośpiechu chował coś do kieszeni. Jak się okazało, powodem ucieczki 32-latka była kradzież.

Do zdarzenia doszło wczoraj, na ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich podkom. Świtała będąc po służbie, zauważył wybiegającego ze sklepu spożywczego mężczyznę, który chował coś do kieszeni bluzy. Policjant uznał, że zachowanie mężczyzny jest co najmniej podejrzane, dlatego pobiegł za nim i zatrzymał ulicę dalej. Okazało się, że 32-latek ukradł towar ze sklepu spożywczego. Naczelnik przekazał informacje dyżurnemu piekarskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol. Jak informuje piekarska komenda policji, mundurowi ukarali złodzieja najwyższym możliwym mandatem karnym w wysokości 500 zł. Skradzione artykuły zwrócili pracownikom sklepu. (e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.