07.11.2019

Skoda uderzyła w drzewo. Interweniowało pogotowie lotnicze

Do wypadku doszło dziś rano na ul. Mickiewicza w Zbrosławicach.

Pierwsze zgłoszenie brzmiało bardzo poważnie – samochód uderzył w drzewo, kierowca jest zakleszczony, ale przytomny. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na miejscu okazało się jednak, że na szczęście prawdopodobnie nie doznał bardzo poważnych obrażeń.

Z ustaleń policji wynika, że 40-latek jechał skodą octavią, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Skarżył się na ból w klatce piersiowej. Trafił do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.