•  Arkadiusz G. w kajdankach i ochraniaczu na głowę. Mężczyzna był tak agresywny, że musiano go unieszkodliwić, żeby nie zrobił krzywdy policjantom i sobie.
     Arkadiusz G. w kajdankach i ochraniaczu na głowę. Mężczyzna był tak agresywny, że musiano go unieszkodliwić, żeby nie zrobił krzywdy policjantom i sobie. Archiwum policji
15.05.2018

Skopał strażnika. Policjantowi groził zabiciem rodziny

W ubiegłym tygodniu rozpoczął się proces bandytów, którzy napadli na strażników miejskich. Jeden z agresorów kopał i skakał po funkcjonariuszu, potem groził policjantowi, który go eskortował, zamordowaniem żony i córki.

Do zajścia doszło 21 listopada 2016 r. na ul. Okrzei w Tarnowskich Górach. Dwóch strażników sprawdzało informację o nieprawidłowo zaparkowanym samochodzie. Było po godzinie 17, na miejscu informacja nie potwierdziła się, ale strażnicy zainteresowali się przyczepką reklamową,…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2018 z 15.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.