22.03.2020

Skradziono samochód, straty to 90 tys. zł

W sobotę, 21 marca w Tarnowskich Górach złodzieje ukradli samochód. Volkswagen touareg wart jest 90 tys. zł. Auto skradziono z posesji przy ul. Pyskowickiej.

Jest to kolejna kradzież samochodu w tym roku. Co ciekawe, złodzieje interesują się przede wszystkim droższymi modelami marek. Nie wiadomo, czy auta rozbierane są na części w tzw. dziuplach, czy sprzedawane w całości np. za granicę.

Przykłady kradzieży aut można mnożyć. Na początku tego roku, w Zbrosławicach, z garażu skradziono np. BMW x5. Auto warte było 200 tys. zł. Dwa dni wcześniej w Tarnowskich Górach zniknął bez wieści volkswagen multivan. Cena tego samochodu to 140 tys. zł.

JT


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.